21 Aralık 2010 Salı

Sonuna Geldik...Sepetçilerde Son Kez...30 Ağustos 2009 pazar...
Bu blog için yazılmış ilk yazının tarihi. Gönüllü Program'ının başladığını ilan ettiğimiz o gün. Aradan geçen 16 ay içinde neler oldu neler...Onlarca proje, yüzlerce güzel insan, toplantılar, tartışmalar, saha çalışmaları, formlar, veritabanı, ticketlar, imzalar, gidenler, gelenler, yorgunluk, yoğunluk, mutluluk ve zaman zaman kafa karışıklığı. Olan biteni yazmaya çalışsak kitap olur. Ki yazmaya da çalışıyoruz bir yandan, neyse.

2000'li yılların başında birkaç gönüllünün hayaliyle başlayan İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti macerası artık sona eriyor. Bu maceraya bir şekilde ortak olan, katkı yapan bütün gönüllülerle son defa biraraya gelmek, katılım belgelerini dağıtmak, üzerine konuşmak, dertleşmek ve Sepetçiler Kasrı'nın eşsiz boğaz manzarasında kolektiftifistanbul şarkılarına eşlik etmek için...

23 Aralık Perşembe
Sepetçiler Kasrı, Sirkeci
19:30-20:30 Konuşmalar ve Katılım Belgeleri Dağıtımı
20:30-21:30 Yemek
21:30-22:30 Konser-kolektifistanbul

Notlar:
1. Etkinlik Sepetçiler Kasrı’nın bahçesinde kurulacak çadırda gerçekleşecektir. Lütfen soğuk havaya uygun kıyafetler giyiniz.
2. Özel araçlarıyla gelecek misafirler çevredeki otoparklardan yararlanabilirler. Etkinlik mekanında ayrı bir otopark bulunmamaktadır.
3. Etkinliğe sevdiklerinizle birlikte gelebilirsiniz.

1 yorum:

  1. Sepetçilerde mi acaba son kez.. Bu cümle, gerçekten de sona geldigimizin ifadesi..Elbetteki dostuklar unutulmayacak;fakat ne kadar görüşeceğiz bundan sonra,hayat bizi nerede buluşturacak?!? Uzun savaşlardan sonra,son fotoğrafta yer almak adına..Perşembe görüşürüz dostlar...

    YanıtlaSil