19 Aralık 2009 Cumartesi

4. sosyalleşme etkinliğimiz...


Merhabalar...


Sosyalleşme yolunda attığımız adımlar koşar adım devam etmektedir.Sizlerle 4. etkinliğimizin ayrıntılarını paylaşacak olmanın mutluluğu içerisindeyim:)Bahsi geçen ayrıntılar ise şöyledir:


25 Aralık Cuma günü Devlet Tiyatrolarının sahneye koyduğu ''Rita'nın Şarkısı'' adlı oyuna hepberaber gitmek istiyoruz.Cevahir Alışveriş Merkezinde ki Cevahir sahnesinde saat 20.00 'de gösterilecek olan oyun hakkında övgü içerikli açıklamalar yapılması yeridir.Adana Devlet Tiyatrosunda sahnelenen oyun, İstanbul'a turne kapsamında bizlerle buluşmaya gelmiştir ve bizler de kaçırmamak niyetindeyiz.Işıl Kasapoğlu'nun yönettiği oyun da Çetin Tekindor ve Tülay Günal yer almaktadır.Tahmin ediyorum ki Çetin Tekindor ismi cazip gelen faktörlerin başında yer alacaktır.Durum böyledir arkadaşlar.Oyunumuza yine 50 kişi gidilecektir sinema etkinliğimizde olduğu gibi.Bu mesajı görür görmez ''bu oyunu görmek istiyorum'' cümlesini yüksek sesle kuracak olanlardansanız nurdan.gun@hotmail.com adresine e-mail atmanız yeterli olacaktır.Mesajlarınızı bekliyorum...Görüşmek üzere..


Nurdan Gündoğdu

2 yorum:

  1. bu dördüncü değil sekizinci bir kere:) sinemadan sonra bir tarihi yarım ada gezisi, bir geri dönüşüm atölyesi, bir tiyatro yaptık. üstelik yarın da kahvaltı var. dolayısıyla bu 8. etkinligimiz olacak. eline saglik nurdancim. ben geliyorum:)

    YanıtlaSil
  2. ben kendimden yola çıktım saymaya ,hata yaptım:)yaşasın ben de geliyorum sonunda:)

    YanıtlaSil