12 Kasım 2009 Perşembe

Ofisten canlı yayın


Bu gece mesaiye kaldık efenim, çıkmadan azıcık yazasım geldi, buyurun.

Bugünü kısaca özetlemek gerekirse; eda tüm gün yarın başlayacak 3. aktif gönüllü eğitim hazırlıklarıyla uğraştı-birazda canı sıkkındı, galiba 8-10 kişi son dakikada gelemeyeceklerini bildirmiş-neyse ki begüm vardı. Sağolsun epey destek oldu edaya.

Neco öğleden önce bugünkü saha oryantasyonlarında kullanacağımız malzemeleri hazırladı son dakika telefon görüşmelerini yaptı.
Bendeniz öğleye kadar gorsel sanatlarin küçük çekmece ve kartaldaki sergilerinin, geleneksel sanatlarin baglarbasi sergisinin ve turizm tanıtmanın sultanahmet enformasyon bürosundaki anket çalışmlarının gönüllü duyurularını gruba attım.

Öğleden sonra sahadaydık, necoyla beraber itü maçkada yeni 33 gönüllümüzle toplantı yaptık, toplantıyı ayarlayan ve bize destek olan, mediha, ecem, ciğdem ve volkana bir kere daha teşekkürler. yıldız teknikteki toplantı bayram sonrasına ertelendi, eray kafana takmıyorsun di mi birader...Neyse akşam üstü bir de 94.9 açık radyoda açık şehir programında gönüllü programını anlattım. Hala ofisteyiz ama birazdan çıkıyoruz artık. Ajansta, sepetçilerde ya da başka bir yerde görüşürüz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder