7 Eylül 2010 Salı

GalataPerform Başlıyor...

Merhaba Arkadaşlar ;

GalataPerform’un Görünürlük Projesine Gönüllü Desteği ile ilgili ilk toplantımızı bugün (07.09.10) yaptık

Toplantıya ;

GalataPerform Genel Sanat Yönetmeni Yeşim Özsoy Gülan , İdari İşler Sorumlusu Nilüfer Dönmez, Gönüllülerden Gökçe Baş, Duygu Karakaş, Esra Köşnek, Ayla Ardora, Hazar Erulusoy, Selin Badem, Dilan Mutlu ve Elif Kaba

Gönüllü Koordinasyon Ekibinden de ben olmak üzere toplam 11 kişiyle gerçekleştirdik.

Daha önce ayrıntılarını duyurduğumuz atölyeler 2 Ekim’e kadar sürecek ve bu tarihte Galata da çeşitli performanslar halinde sunulacak. Gönüllü ekibi olarak görevimiz bu atölyeleri düzenli bir şekilde izlemek, ekip içi düzenli raporlarla edinilen bilgileri paylaşmak, ihtiyaç halinde atölyelere asistanlık yapmak ve asıl olarak 2 Ekim günü gerçekleşecek performanslar sırasında izleyicileri yönlendirmek ve bilgilendirmek.

Gönüllü Ekibi aynı zamanda projenin duyurulması ve izleyici geliştirilmesi konusunda da sorumluluk alabilecek. Gönüllüler atölyeler sürecinde değil ama 2 Ekim günü çalışmaları karşılığında (yol+yemek) harcırahlarını alabilecekler.

Süreç içerisinde doğabilecek extra ihtiyaçlar harcırah gerektirirse bunlar karşılanacak.

İletişimi sağlayabilmek için toplantı katılımcılarından oluşan bir mail grubu oluşturulması için Veritabanı Sorumlumuz Gizem Paksoy’dan bir grup kurmasını rica ettik.

Bu mail grubuna dahil olmak isteyen arkadaşlarımızın toplantılara katılımı gerekmektedir.

Bu aşamada yaptığımız görev dağılımı sonucunda ; Hazar 13 Eylül günü gerçekleştirilecek “Bir bellek alanı olarak Tiyatro” atölyesini izleyecek Atölye liderleriyle tanışarak edindiği bilgileri bizlerle paylaşacak.

13 Eylül pazartesi günü saat 14:30 da ikinci bir toplantı yapacağız ve o gün gerçekleşecek diğer üç atölyeyi de izleyeceğiz.

Çağdaş Sanat Atölyesi için ; Ayla Ardora, Esra Köşnek ve Duygu Karakaş, Yeni metin Yeni Tiyatro Oyun yazarlığı Atölyesi içinse Gökçe Baş ve Hazar Erulusoy Ergene-koro atölyesi için de Selin Badem gönüllü oldu. Dilan Mutlu Gölgeli Masallar , Elif Kaba da Barın Yurt Atölye süreçlerini takip edecek.

Sürece dahil olmak veya bilgi almak isteyen gönüllü arkadaşlarımız 13 Eylül Pazartesi 14:30 da yapacağımız toplantıya katılabilirler.

Bu vesileyle tüm 2010 Gönüllülerine iyi bayramlar ve iyi tatiller diliyorum.

Volkan Akoluk

Etkinlik Koordinasyon Sorumlusu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder